بیمه سقوط بازار بورس سهام

فروش بیمه عمر آسان نیست. برخی فکر می‌کنند که به آن احتیاج ندارند، برخی دیگر فکر می‌کنند که می‌توانند به تنهایی ارزان­تر آن را خریداری کنند و واسطه را از بین ببرند.  چون نرخ بهره واقعا پایین است، برخی دیگر فکر می‌کنند که می‌توانند مکان‌های بهتری برای قرار دادن پول خود پیدا کنند. سپس در بورس سهام سرمایه گذاری می ­کنند و شکست می­ خورند.

این گفته را شنیده ­اید: « بورس سهام مانند پله برقی بالا می‌رود، اما مانند آسانسور پایین می‌آید. » همه چیز به سرعت اتفاق می‌افتد و این همیشه چیز خوبی نیست.

یک فرد حرفه‌ای در بیمه هنگام سقوط بازار بورس چه کاری باید انجام دهد؟

اگر در زمینه بیمه تخصص دارید، اغراق انگیز است که بگویید: « روند زیگ­زاگی بورس اوراق بهادار برای من مشکلی ایجاد نمی‌کند. » ممکن است اشتباه بکنید و سرمایه خود را از دست بدهید. شما میتوانید به عنوان یک فرد حرفه ­ای در بیمه به مشتریان خود کمک کنید و به مشکلات آن‌ها رسیدگی کنید. در این مقاله شما را با 6 ایده در مورد نحوه رسیدگی به مشکلات مشتریان آشنا می‌کنیم.

  • با مشتری­ های خود تماس بگیرید. اگرچه آن­ها ممکن است در شرکت شما سرمایه‌گذاری نکنند، اما شما هنوز هم به آن­ها کمک می‌کنید تا پول خود را اداره کنند. همه می‌خواهند احساس کنند که مشتری مهمی هستند. این پیام را شخصا به آن­ها تحویل دهید. ممکن است تماس عادی را انتخاب کنید، تماس اسکایپ برقرار کنید یا یک ایمیل شخصی برایشان ارسال کنید. کلمه کلیدی در ایمیل «شخصی» است، یعنی این یک ایمیل عمومی نیست، « مشتری عزیز، اگر سؤال دارید تماس بگیرید.» این را شخصا خودم فرستاده ­ام.
  • شرکت شما چه فکر می‌کند؟ مشتریان شما نباید از ترس شما آگاه شوند. این باعث می‌شود آن­ها احساس بهتری داشته باشند! آن­ها به احتمال زیاد دیدگاه­های شما را می‌خواهند. شرکت شما و شرکای بازاریابی‌تان، احتمالا در مورد اتفاقاتی که در بازار سهام پیش می‌رود تا حدودی آگاه هستید. این را با اصطلاحات ساده، آسان و قابل درک به اشتراک بگذارید.
  • آیا محصولات بیمه‌ای آن­ها وابسته به بازار سهام است؟ این یک موقعیت است. اگر آن‌ها چیزی دارند که در عملکرد بازار سهیم باشند، در واقع از حمایت اصلی برخوردار هستند، در مورد آن صحبت کنید. اگر آن‌ها متغیر سالیانه متصل به بازار سهام داشته باشند، درباره آن‌ها نیز صحبت کنید. این ممکن است یک گفتگوی دلپذیر نباشد، اما شما می‌خواهید که آن­ها نتیجه بگیرند که شما عملکرد قابل قبولی در بازار دارید و پیگیر هستید.
  • چه کس دیگری تماس گرفته است؟ آن­ها احتمالا دارایی‌هایی با سایر شرکت‌ها دارند یا با یک حسابدار کار می‌کنند. شما احتمالا همان خدمات را از طریق شرکت خود در زیر پرچم مدیریت ثروت ارائه می‌دهید. شما میتوانید از مشتریان بپرسید که سایر شرکت­ها در مورد بورس به آن­ها چه گفته اند، با سوالات متعدد درباره بورس به آن­ها در سرمایه‌گذاری هایشان کمک کنید.
  • چه کاری انجام داده‌اید؟ به مشتری خود نشان داده‌اید که آنها یک فرد هستند نه یک شماره. شما ابراز نگرانی کرده‌اید، همدلی نشان داده‌اید و سعی کرده‌اید که به عنوان یک فرد حرفه­ ای در بیمه نقش خود را در آرامش افراد ایفا کنید. اگر شما تنها کسی باشید که با مشتری تماس گرفته اید؟ ایده سرمایه گذاری افراد در بورس را در ذهن آن­ها کاشته ­اید. روش‌های بیشتری وجود دارد که می‌توانید در کنار یک کانال بیمه، تصور مالی خود را داشته باشید و آن را تقویت کنید. این رویکرد همچنین درهای بیشتری را برای برنامه‌ریزی مالی باز می‌کند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت ، تولید محتوا ، سئو و بهینه سازی توسط : نوین ادمین
با خرید جعبه ابزار برای استفاده از تمامی امکانات سایت وجهی پرداخت نمی کنید.معرفی جعبه ابزار