بیمه عمر پاسارگاد

هیچکس صبح که از خواب بیدار می‌شود به خود نمی‌گوید: «خب، امروز می‌خوام یه بیمه عمر بخرم.»

بیمه عمر یک محصول خواستنی و دلخواه نیست. چون باعث می‌شود افراد به مسایلی مانند بیماری، بازنشستگی و حتی مرگ فکر کنند و غالبا فکر کردن به حوادث آینده آن هم از نوع ناخوشایند، به ایجاد دلهره و استرس منجر می‌شود. بنابراین افراد سعی می‌کنند ذهن خود را منحرف کنند و به مواردی فکر کنند که باعث ایجاد آرامش روانی آن ها می‌شود. مثلا به گوشی جدیدی که در نظر دارند بخرند فکر می‌کنند.

دلیل اینکه صنعت یبمه و به خصوص بیمه عمر می‌تواند صنعت پر درآمدی باشد به این خاطر است که شما به عنوان نماینده بیمه قادر هستید با مشتریان بالقوه خود در رابطه با آینده و آنچه ممکن است رخ دهد صحبت کنید و با تاثیر و نفوذ در او بتوانید او را به خرید بیمه متقاعد کنید.

من به مشتریان خودم می‌گویم که منتظر نباشید تا یک حادثه ناگوار اتفاق بیافتد و بعد به تبعات و جبران آن فکر کنید. آن زمان شاید برای جبران خیلی دیر باشد بنابراین قبل از اینکه اتفاق بیافتد برنامه ریزی کنید.

پوشش درمانی بیمه عمر

برای پوشش درمانی بیمه باید 5 جزء را در نظر بگیرید:

  • زندگی
  • معلولیت
  • بیماری های خاص
  • تصادف
  • بستری شدن

من به مشتریانم می‌گویم که ریال به ریال درآمد خود را برای خرید بیمه صرف نکنید اما باید بخشی از درآمدتان را برای مراقبت از خود کنار بگذارید. اگر ماشینی خریداری کنید منطقی نیست که بگویید ایربگ از ماشین حذف شود تا قیمت ماشین کمتر شود. داشتن بیمه عمر نیز به همین صورت است. به همین ترتیب گذاشتن بخشی از درامد ماهانه تان برای بیمه غیرقابل بحث است زیرا مطمئن هستیم که در آینده به ان نیاز پیدا خواهیم کرد.

 

پس انداز در بیمه عمر :

دو نوع پس انداز داریم پس انداز کوتاه مدت و بلند مدت. پس اندازهای کوتاه مدت به این صورت است که برای نیازهای کوتاه مدت مثل خرید خانه، ازدواج یا راه اندازی کسب و کار شروع به پس انداز و صرفه جویی می‌کنید و این کار را تا جایی ادامه می‌دهید که این نیاز برآورده شود. پس انداز بلند مدت اما برنامه بازنشستگی و سالمندی شما را مشخص می‌کند.

 

سرمایه گذاری در بیمه عمر :

سرمایه گذاری به رشد نقدینگی شما کمک می‌کند. نرخ بهره بانکی متغییر و عدم ثبات موسسات مالی و اعتباری پرداخت کننده بهره بانکی بالا، محدودیت هایی را برای سرمایه گذاری پول در بانک ها ایجاد می‌کند در حالی که با سرمایه گذاری درست می‌توانید بین 3 تا 8 درصد آن را رشد دهید. یکی از دلایلی که ثروتمندان تروتمندتر می‌شوند آگاهی آن ها در رابطه با سرمایه گذاری و رشد پول است چیزی که به طور معمول افراد عادی آن را نمی دانند.

 

قاعده کلی برای درآمد ماهانه به این صورت است 10 درصد از آن را برای پوشش بیمه درمانی استفاده کنید 10 درصد را پس انداز کنید و 10 درصد را به سرمایه گذاری اختصاص دهید. تا زمانی که مشتری به طور کامل تحت پوشش درمان بیمه عمر قرار بگیرند در مورد پس انداز و سرمایه گذاری با مشتریان صحبت نکنید در غیر اینصورت در صورتی که معلولیت، بیماری، تصادف و… را پیش از این تجربه کرده باشند باید بگوییم که همه پس انداز و سرمایه گذاری خود را از دست داده اند و اقبال زیادی به استفاده از بیمه نشان نخواهند داد.

روی پوشش بیمه عمر تمرکز کنید و پس از آن می‌تونید به پس انداز و سرمایه گذاری نیز اشاره کنید. این موارد اجزای برنامه ریزی مالی هستن که با مشتریانم در مورد آن ها صحبت می کنم تا از آینده خود و خانواده شان محافظت کنند.

Subhas V. Nathanبخشی از تجربه Subhas V. Nathan عضو 14 ساله کلوب میلیون دلاری (MDRT) مدیر اجرایی بیمه عمر Prudential در سنگاپور که بیش از 200 مشاور را رهبری می‌کند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *